Збірна з баскетболу КПІ ім. Ігоря Сікорського, відома своєю згуртованістю та ігровою майстерністю, неодноразово здобувала перемогу в змаганнях різного рівня. Торік наші спортсмени завоювали Кубок Студентської профспілкової асоціації  м.Києва, який назавжди залишився в скарбничці команди, адже це була третя поспіль перемога в кубкових турнірах (2015–2017 рр.).

Цього року до фіналу розіграшу ХІХ Кубка Студентської профспілкової асоціації м. Києва вийшли спортсмени КПІ ім. Ігоря Сікорського та Київського національного торговельно-економічного університету. Гра проходила в спорткомплексі нашого університету, де розгорнулася запекла боротьба між її учасниками. Уже через 14 с від початку гри студенти-політехніки закинули м'яч у кошик і деякий час вели в рахунку. Наші хлопці частіше атакували, але суперник був точнішим у кидках. Після першої десятихвилинки рахунок став 24:17.

У другому періоді рахунок поступово зрівнюється, нашим спортсменам не вдається завершувати атаки, і суперник потроху виходить уперед. Причому "наші" мужньо не підпускали суперників до кільця, але далекі, триочкові кидки студентів КНТЕУ вражали своєю точністю і дали можливість їм вийти вперед. Помітною стала і перевага гравців КНТЕУ в силовій підготовці, що дозволяло їм відбирати м'яч.

Попри всі зусилля політехніків, остаточний рахунок гри 115:95 – і перехідний Кубок буде зберігатися в КНТЕУ до наступного року.

До речі, в особистій першості серед чотирьох представників команд-фіналістів, яка пройшла в перерві гри, перемога дісталася студенту КПІ ім. Ігоря Сікорського  Антону Лісковичу (ФПМ, 2-й курс), який за відведений час більше всіх закинув м'ячів у кошик (13 проти 12, 12 і 6 влучень конкурентів з інших команд).

Репортаж з фіналу розіграшу ХІХ Кубка Студентської профспілкової асоціації м. Києва у 7-му випуску програми "Події тижня КПІ" Медіацентру КПІ (6:05)