Ви є тут

Візит голови представництва корпорації CNNC в Україні та представників Української асоціації Шовкового шляху «Silk Link» (КНР)


2018.11.23 Візит голови представництва корпорації CNNC в Україні та представників Української  асоціації Шовкового шляху «Silk Link» (КНР)

23 листопада КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали голова представництва корпорації CNNC в Україні Хао Ши Пін та представники Української асоціації Шовкового шляху «Silk Link» (Китайська Народна Республіка) – директор з розвитку Асоціації шовкового шляху Юрій Зоц і керівник торгового напряму Асоціації шовкового шляху Тарас Голуб.

З гостями зустрілися проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, заступник проректора з наукової роботи Ігор Литвинов, генеральний директор наукового парку «Київська політехніка» Володимир Гнат, декан теплоенергетичного факультету університету Євген Письменний.

Cторони обговорили питання співпраці між теплоенергетичним факультетом КПІ ім. Ігоря Сікорського, Науковим парком «Київська політехніка» та Державним університетом Цинхуа м. Пекін щодо розвитку спільних наукових проектів та можливостей навчання студентів в Україні та КНР за спеціальностями, пов’язаними з розвитком атомної енергетики.

Насамкінець учасники зустрічі домовилися про подальші контакти і розгортання співпраці.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій