Ви є тут

Зустріч з представниками компанії «GlobalLogic Україна»


2018.05.22 Візит представників компанії «GlobalLogic Україна»

22 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали керуючий директор «GlobalLogic Україна» Ігор Бєда та керівник відділу навчання компанії Тетяна Хряпіна.

Компанія «GlobalLogic Україна» входить у п’ятірку найбільших і найвідоміших IT-компаній України. Це компанія повного циклу розробки програмних продуктів. Поєднуючи творців і ринки, вона співпрацює з підприємствами й організаціями, що представляють усі великі галузі економіки.

Компанія є спонсором і партнером інноваційної високотехнологічної лабораторії електроніки та прототипування «Lampa», першу чергу якої в грудні 2017 року було відкрито в залі №1 Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського. Нині проект розширюється: в його рамках в дванадцятому корпусі університету створюються ще дві лабораторії. Допомогу і всіляке сприяння політехнікам у реалізації цих планів надає «GlobalLogic Україна».

Отож розмова з гостями, у якій взяли участь перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко, а також автор проекту - керівник відкритої лабораторії «Лампа» доцент факультету електроніки Євген Короткий і завідувач кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури факультету електроніки Олександр Лисенко, розпочалася саме з обговорення строків і перспектив введення в експлуатацію нових лабораторій. Втім, її будо присвячено не лише цьому. Мова йшла і про розширення співпраці, зокрема й в підвищенні якості підготовці фахівців.

«Ми в нашій компанії приблизно півроку тому прийняли рішення розширяти співпрацю з деякими технічними університетами. І, безумовно, одним із ключових для нас є КПІ, – розповів Ігор Бєда. – У цій співпраці ми хочемо перейти на більш високий рівень, більш щільний… Ми зацікавлені в тому, щоби кількість випускників ставала більшою, а якість їх підготовки – кращою». За його словами, компанія розширюватиме співробітництво не лише з факультетами, що готують спеціалістів з ІТ-технологій, але й з тими, де навчають майбутніх інженерів для інших галузей реальної економіки, адже «GlobalLogic» постачає програмне забезпечення підприємствам найрізноманітнішого профілю і має гостру потребу у фахівцях відповідних напрямів. Ігор Бєда також наголосив, що компанія «GlobalLogic Україна» нині зацікавлена в спеціалістах, які, маючи ґрунтовну наукову підготовку, здатні розв’язувати нетривіальні проблеми, а не в тих, хто може працювати тільки за стандартними завданнями.

Юрій Якименко подякував топ-менеджерам «GlobalLogic» за допомогу університету і розповів про принципи, на яких нині ґрунтується підготовка інженерів у КПІ ім. Ігоря Сікорського, та про його можливості задовольняти потреби ринку. При цьому він вказав на зацікавленість університету в співпраці з провідними компаніями, зокрема й в частині залучення ними студентів до вирішення реальних завдань і реалізації інноваційних проектів. Тож завершилася зустріч домовленостями щодо відпрацювання пропозицій щодо форм і напрямів подальшого співробітництва.

Насамкінець гості ознайомилися з ходом робіт у приміщеннях, де невдовзі мають запрацювати нові лабораторії проекту «Lampa».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій