16 лютого в спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Перший турнір з міні-футболу пам'яті багаторічного голови профкому співробітників університету Віталія Івановича Молчанова.

Організаторами змагань виступили спортивно-масова комісія профкому співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського на чолі з її головою Сергієм Журавльовим, викладачі кафедри спортивного вдосконалення і фізичного виховання.

Віталія Молчанова, який пішов із життя півроку тому, добре знали і поважали в університеті та за його межами за вагомий внесок у розвиток Київської політехніки та постійну турботу про людей.

Турнір відкрив перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Юрій Якименко. В залі спорткомплексу  були присутні дружина Віталія Молчанова Галина Степанівна, його син Євген, представники Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського, понад дві сотні глядачів.

У турнірі взяли участь 6 команд: "Політехнік", "Ветерани КПІ", "Студентський профком", "ІСЗЗІ", "ТЕФ", "ІЕЕ". З найперших хвилин змагання почалася безкомпромісна боротьба за вихід у фінал. Гравці демонстрували якісний футбол, тож трибуни неодноразово вибухали оплесками.

Справжньою окрасою турніру став фінал. У ньому зустрілися "Ветерани КПІ" і "Студентський профком". У підсумку з рахунком 2:0 перемогли "Ветерани КПІ". Переможці турніру були нагороджені кубком, а всі гравці отримали пам'ятні знаки учасників.

Нагадуємо, що цей турнір з міні-футболу пройшов уперше. Відтепер  він проводитиметься щороку.

Сергій Журавльов, Вадим Михайленко, старші викладачі кафедри фізичного виховання

Дата події