Щорічно, з травня по жовтень, у Києві проходить чемпіонат міста з футболу серед команд ветеранів (віковий ценз – 45 років і більше). Таке змагання вже понад 20 років відбувається під егідою Федерації ветеранів футболу, яку очолюють заслужені майстри спорту Володимир Трошкін і Віктор Хлус.

7 сезонів бере участь у чемпіонаті команда КПІ ім. Ігоря Сікорського ФК "Політех", президентом якої є проректор університету з адміністративно- господарської роботи Петро Ковальов, а головним тренером – Андрій Кондратович.

28 жовтня 2017 року на стадіоні ДЮШ–15 відбувся останній матч сезону 2017 року, в якому "Політех" з рахунком 3:0 переміг суперників і у підсумку став чемпіоном серед 9 команд ветеранів столиці. Один із вирішальних голів забив співробітник студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського Ігор Ментюков. За 7 сезонів, у яких "Політех" брав участь, це вже друге "золото", яке здобуває команда ветеранів. Двічі завойовували "срібло", один раз – "бронзу". У складі університетської команди ветеранів більше 60 відсотків гравців є колишніми і нинішніми співробітниками КПІ ім. Ігоря Сікорського.

15 грудня відбудеться урочисте нагородження команди ФК "Політех" у рамках програми відзначення 90-річчя київського "Динамо".