Змагання з аеробної гімнастики на першість факультетів за програмою Спартакіади КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшли 20 квітня 2017 р. в залі аеробіки та фітнесу центру фізичного виховання і спорту. Відкрилися вони парадом учасниць. Кожна команда вирізнялася серед інших яскравою та оригінальною спортивною формою. Спортсменок привітали: головний суддя змагань, відповідальна за навчальне відділення аеробіки старший викладач С.Є.Толмачова, завідувач кафедри фізичного виховання канд. пед. наук, доцент Г.Л.Бойко, доцент кафедри спортивного вдосконалення Т.В.Пасічна.

У змаганнях взяли участь 9 команд факультетів (інститутів): ФММ-1, ФММ-2, ФТІ, ФЛ, ФІОТ, ФБМІ, ХТФ-1, ХТФ-2, ВПІ – загалом 28 учасниць. Суддівська колегія у складі спортсменок збірної команди з аеробіки КПІ ім. Ігоря Сікорського, доцента кафедри спортивного вдосконалення  Т.В.Пасічної, під керівництвом головного судді змагань, відповідальної за навчальне відділення аеробіки С.Є.Толмачової та головного секретаря змагань А.Ю.Чеховської оцінювала виступи студенток за такими критеріями: техніка виконання аеробного комплексу, артистичність виконання, складність обов'язкових елементів груп "A", "B", "C".

Змагання проходили у два тури: відбірковий і фінальний. Після першого туру визначилися чотири  кращі команди – з ФТІ, ФЛ, ФБМІ, ФІОТ. Саме вони у другому турі боролися за призові місця.

Після фінального виступу визначилися переможці змагань: І місце посіли студентки ФТІ Ю.Саук, К.Рішко, Н.Самара. На ІІ місці команда ФЛ у складі: О.Дворник, А.Матвійчук, В.Велика. ІІІ місце зайняла команда ФІОТ у складі: В.Дворник, Н.Новіченко, І.Прокопенко.

Команди-переможниці були нагороджені дипломами, кубками та медалями. Нагороджували студенток-переможниць суддівська бригада та викладачі навчального відділення аеробіки. Змагання проходили в дружній святковій атмосфері, учасниці показали високий рівень техніки виконання аеробних вправ та елементів складності, підібрали оригінальний музичний супровід своїх виступів. Глядачі тепло вітали спортсменок та бажали нових перемог.

Інф. ФБМІ