9 березня в картинній галереї Центру культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося відкриття виставки "Талановиті жінки КПІ", присвяченої Міжнародному жіночому дню 8 березня. На виставці представлені роботи, створені виключно жінками – співробітницями університету та його випускницею. Переважна більшість із представлених робіт – це живопис найрізноманітніших жанрів. Відвідувачі також мали змогу ознайомитися з вишивками.

Усі полотна проникнуті світлим настроєм, гармонійністю і поетичністю. Слід відзначити у авторів картин чудове володіння живописними техніками. Цілком доречно назвати учасниць жіночого вернісажу в університеті: викладачі  Яна Герук, Марія Кузіна, Ганна Кулик, Олена Кірдіна, Ганна Воробйова, Ірина Шеховцова, Тетяна Гнітецька, співробітники Ольга Литвиненко, Інна Єсіна, Олена Фаршіді, Катерина Вовчук, Тетяна Абросімова, випускниця ВПІ Тетяна Розводовська.

Всі охочі можуть відвідати виставку до кінця березня.