Майбутні абітурієнти та їх батьки взяли участь у заходах традиційного Дня відкритих дверей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», який відбувся 24 грудня в корпусі №1.

Перед початком загальних зборів юнаки та дівчата, поки що гості, а за кілька місяців абітурієнти, мали змогу ближче ознайомитися з інститутами та факультетами університету, а також поспілкуватися з їхніми деканами, викладачами та студентами. Біля стендів учасники Дня відкритих дверей отримували й різноманітні друковані матеріали з розлогішою інформацією про напрями підготовки, наукову спеціалізацію кафедр, можливості подальшого працевлаштування тощо.

Ще більше інформації учасники Дня відкритих дверей отримали на загальних зборах, які проходили в історичній Великій фізичній аудиторії. Розпочалися вони привітанням проректора НТТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» з перспективного розвитку Олексія Новікова. Він наголосив, що університет надає чудові можливості для здобуття гарної сучасної освіти і дуже цікавого студентського життя. Представники Приймальної комісії докладно розповіли про нові правила прийому та вимоги до абітурієнтів, терміни проведення вступної кампанії 2017 року, перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО, які потрібні для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, тощо.

Завершилися збори відповідями на запитання абітурієнтів та їхніх батьків.

Проте на цьому День відкритих дверей не закінчився. Далі його заходи знов проходили біля стендів, а потім – безпосередньо на факультетах і кафедрах університету.

День відкритих дверей

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей» 24 грудня 2016 року об 11.00. Місце проведення – Велика фізична аудиторія, корп.1 (проспект Перемоги, 37)

В програмі заходу:

10.00   - реєстрація учасників, інформація про навчальні підрозділи університету (корп.1, 1-й поверх)
11.00 – 12.00 - загальні збори у Великій фізичній аудиторії (інформація щодо Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2017 році)
12.00 – 13.00 - спілкування з представниками факультетів/інститутів
12.30 – 15.00 - «Дні відкритих дверей» факультетів/інститутів

Запрошуємо до найкращого технічного університету України!

Увага! Попередня реєстрація

Дата події