Номер 1 газети "Київський політехнік" за 2017 рік

Київський політехнік, 2017, № 1 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 1 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2017 рік.

На сторожі нового року: Ілля Муромець – відомий і невідомий

Ілля Муромець - Реконструкція зовнішнього вигляду

У сліпучих бризках січневих веселощів практично непоміченим минає найперше після приходу Нового року свято. Можливо тому, що не супроводжується воно якимись традиційними дійствами на кшталт колядування, ворожіння чи купання в ополонках.

Семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі"

2016.12.16 ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар

16 грудня  в залі засідань Адміністративної ради відбувся ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі".

КПІ ім. Ігоря Сікорського став інституційним членом EPMA

Європейська асоціація прогностичної, превентивної та персоналізованої медицини EPMA

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" став інституційним членом Європейської асоціації  прогностичної, превентивної та персоналізованої медицини EPMA (EUROPEAN ASSOCIATION FOR PREDICTIVE, PREVENTIVE & PERSONALISED MEDICINE) (Брюс

Українсько-польський центр інформує: візит студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського до Варшавської політехніки

2016.11.14-20 візит студентів Київського політехнічного інституту ім.  Ігоря Сікорського до Варшави

Студентська рада вже багато років співпрацює з органами студентського самоврядування Варшавської політехніки. У межах культурного та наукового обміну з 14 по 20 листопада відбувся візит студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського до Варшави.

Ясинецька Вікторія – небайдужа і смілива

Ясинецька Вікторія

Як стало відомо редакції "КП", на адресу керівництва НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" надійшла службова записка за підписом керуючого справами університету Яни Цимбаленко та за підтримки начальника відділу поліції №1 Солом'янського управління поліції в м. Києві Павла Василенка.

Успіх баскетболістів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Команди КПІ–1 та КПІ–2 – фіналісти чемпіонату з баскетболу

16 грудня у спорткомплексі НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відбулися завершальні ігри 17-го чемпіонату з баскетболу серед чоловічих команд київських ВНЗ. Цей чемпіонат проходить під егідою профспілок м. Києва.

Медіа-ресурси КПІ

Web-камери Радіо Телебачення