Номер 1 газети "Київський політехнік" за 2017 рік

Київський політехнік, 2017, № 1 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 1 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2017 рік.

На сторожі нового року: Ілля Муромець – відомий і невідомий

Ілля Муромець - Реконструкція зовнішнього вигляду

У сліпучих бризках січневих веселощів практично непоміченим минає найперше після приходу Нового року свято. Можливо тому, що не супроводжується воно якимись традиційними дійствами на кшталт колядування, ворожіння чи купання в ополонках.

Семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі"

2016.12.16 ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар

16 грудня  в залі засідань Адміністративної ради відбувся ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі".

КПІ ім. Ігоря Сікорського став інституційним членом EPMA

Європейська асоціація прогностичної, превентивної та персоналізованої медицини EPMA

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" став інституційним членом Європейської асоціації  прогностичної, превентивної та персоналізованої медицини EPMA (EUROPEAN ASSOCIATION FOR PREDICTIVE, PREVENTIVE & PERSONALISED MEDICINE) (Брюс

Українсько-польський центр інформує: візит студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського до Варшавської політехніки

2016.11.14-20 візит студентів Київського політехнічного інституту ім.  Ігоря Сікорського до Варшави

Студентська рада вже багато років співпрацює з органами студентського самоврядування Варшавської політехніки. У межах культурного та наукового обміну з 14 по 20 листопада відбувся візит студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського до Варшави.

Ясинецька Вікторія – небайдужа і смілива

Ясинецька Вікторія

Як стало відомо редакції "КП", на адресу керівництва КПІ ім. Ігоря Сікорського надійшла службова записка за підписом керуючого справами університету Яни Цимбаленко та за підтримки начальника відділу поліції №1 Солом'янського управління поліції в м. Києві Павла Василенка.

Успіх баскетболістів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Команди КПІ–1 та КПІ–2 – фіналісти чемпіонату з баскетболу

16 грудня у спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися завершальні ігри 17-го чемпіонату з баскетболу серед чоловічих команд київських ВНЗ. Цей чемпіонат проходить під егідою профспілок м. Києва.

День відкритих дверей в грудні

2016.12.24 День відкритих дверей в грудні

Майбутні абітурієнти та їх батьки взяли участь у заходах традиційного Дня відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського, який відбувся 24 грудня в корпусі №1.

2016.12.23 Зустріч Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського

Про хід реформування національної економіки, системи соціального захисту і охорони здоров'я, енергетичного сектору, розвиток інфраструктури, децентралізацію, роботу антикорупційних органів та багато про що ще розповів Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман студентам та викладачам КПІ ім. Ігоря Сікорського під час зустрічі, що відбулася 23 грудня.

Презентація сімнадцятого випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» (додано відео)

2016.12.21 Презентація сімнадцятого випуску наукового щорічника  «Україна дипломатична»

Напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, яке відзначається 22 грудня, в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася презентація сімнадцятого випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та видань серії «Бібліотека наукового щорічника “Україна дипломатична”».

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Візит Посла Держави Кувейт (додано відео)

2016.12.14 Візит Посла Держави Кувейт

14 грудня НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Рашід Хамад Аль Адвані.

Посол Польщі прочитав у КПІ ім. Ігоря Сікорського лекцію (додано відео)

2016.12.14 Посол Польщі прочитав у КПІ ім. Ігоря Сікорського лекцію

14 грудня Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло прочитав для студентів, аспірантів і викладачів Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського лекцію «Польща та Україна».