На засіданні Вченої ради: 05.09.2016

5 вересня 2016 року відбулося перше в новому навчальному році засідання Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського. На початку засідання головуючий – ректор М.З.Згуровський – привітав усіх присутніх із початком нового навчального року і побажав їм успіхів та нових наукових здобутків.

Після цього Михайло Захарович привітав ювілярів: в.о. завідувача кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови к.філол.н., доцента Гелену Людвигівну Лисенко та декана факультету лінгвістики к.пед.н., професора Наталію Семенівну Саєнко.

Основним питанням порядку денного були підсумки прийому студентів до університету у 2016 р. Доповідав перший проректор Ю.І.Якименко. Він проаналізував динаміку прийому студентів за останні шість років та дав порівняльну характеристику контингенту студентів. Юрій Іванович звернув особливу увагу на проблему вдосконалення умов прийому та наголосив на необхідності створення робочої групи з досвідчених членів Вченої ради, яка перегляне первинний перерозподіл студентів і внесе пропозиції щодо змін до правил прийому.

Насамкінець були розглянуті конкурсні питання й поточні справи.

А.А. Мельниченко, учений секретар КПІ ім. Ігоря Сікорського
Автор фотографії Tetena illustrator from Ukraine