Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Сьєрра-Леоне

17 серпня НТУУ «КПІ» відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Сьєрра-Леоне (за сумісництвом) Джон Сар Френсис Ямбасу.

З очільником дипломатичної місії Республіки Сьєрра-Леоне зустрілися проректор НТУУ «КПІ» з міжнародного співробітництва член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, директор університетського Центру міжнародної освіти Володимир Коваль, помічник ректора Богдан Дуда та інші. Учасники зустрічі обговорили питання підготовки фахівців технічних спеціальностей (насамперед інженерів-енергетиків), яких конче потребує ця західноафриканська держава, та можливі форми співпраці її міністерств і компаній з НТУУ «КПІ». Обговорювалися також організаційні питання налагодження співробітництва та деякі його конкретні аспекти. Зокрема, йшлося і про мову, якою можуть навчатися студенти з Сьєрра-Леоне: з 2016 року на п’яти факультетах КПІ посланці інших країн мають змогу опановувати обрані спеціальності не лише українською, але й англійською, а з 2017 навчання іноземців англійською мовою забезпечуватимуть усі факультети та інститути університету.

Після бесіди гість оглянув експозиції Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ» та його Відділу авіації і космонавтики ім. І.Сікорського.