Зустріч з представниками Huawei Technologies Co. Ltd.

2 червня НТУУ «КПІ» відвідала делегація представників компанії Huawei Technologies Co. Ltd. (КНР).

Це одна з найвідоміших китайських компаній у галузі інформаційно-комунікаційних технологій. Велику увагу приділяє вона дослідженням і впровадженню нових розробок, вкладаючи в це щороку значну частину своїх прибутків. Відділення компанії існують в багатьох країнах світу. З 1997 року існує її представництво в Україні. Як відзначив керівник делегації Жао Кешуай, нині в числі його співробітників багато і випускників КПІ. Компанія має партнерські стосунки з вітчизняними університетами та науково-дослідними установами і нині розширює співпрацю.

«Завдання цього візиту – ознайомити фахівців компанії з напрямами досліджень, а також нашої інноваційної та навчальної діяльності, – сказав на початку зустрічі проректор КПІ з наукової роботи академік НАН України Михайло Ільченко. – Це дозволить налагодити конкретну ділову співпрацю з фахівцями і підрозділами компанії».

Під час зустрічі представники низки інститутів і факультетів НТУУ «КПІ» ознайомили китайських колег зі своїми дослідженнями і розробками в галузі бездротових комунікаційних систем, розвитку і проектування антен різних типів, систем охолодження і терморегулювання потужних електронних комплексів, електрохімічних систем для батарей конденсаторів тощо. Крім того, члени делегації відвідали Центр інноваційного підприємництва університету, Телекомунікаційний центр ознайомилися з діяльністю Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge», оглянули лабораторію дослідних зразків обладнання стартап-проектів, Науково-технічну бібліотеку університету та побували в інших підрозділах КПІ.

Наступним кроком мають стати домовленості між підрозділами компанії та університету щодо спільної роботи за окремими напрямами.