Візит Посла Південно-Африканської Республіки

1 червня НТУУ «КПІ» відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Христиан Альбертус Бассон.

Його супроводжували Перший секретар Посольства ПАР в Україні Вішвонт Мунлченд Бадал і радник з питань економіки та туризму Посольства Олександр Охріменко. У візиті також узяв участь начальник Відділу Підсахарської Африки МЗС України Рустам Аджар.

Після ознайомлення з історичною частиною кампусу КПІ, Науково-технічною бібліотекою НТУУ «КПІ» та огляду експозицій Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ» і його Відділу авіації та космонавтики ім. І.Сікорського гості зустрілися з представниками адміністрації та підрозділів університету.

Участь у зустрічі взяли проректор університету з міжнародного співробітництва член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, директор університетського Центру міжнародної освіти Володимир Коваль, декан теплоенергетичного факультету Євген Письменний, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Департаменту міжнародного співробітництва Андрій Шишолін та інші.

Учасники зустрічі обговорили потенціал співпраці КПІ з вишами, науковими установами та підприємствами, які працюють в реальній економіці ПАР. Особливу увагу було приділено потенціалу співпраці в науковому забезпеченні роботи атомної енергетики та в аерокосмічній галузі. Також досягнуто домовленостей про подовження контактів і вивчення можливостей налагодження академічних обмінів і організації навчання за програмами подвійного диплома між КПІ та університетами ПАР.