Ви є тут

ФК "Політехнік" – срібний призер Кубка Києва 2016 з футзалу


2016.05.21 фінал Кубка м. Києва

Ось і закінчився черговий футзальний рік для нашої команди. Підіб'ємо підсумки цього сезону.

Розпочнемо з того, що "Політехнік" зіграв свій останній матч у фіналі Кубка м. Києва. Зайнявши 1-ше місце у групі, наші футболісти впевнено перемагали інших своїх опонентів. У фіналі ми зустрілись із серйозним суперником якому, на жаль, поступилися своєю першістю. Таким чином, ФК "Політехнік" став срібним призером Кубка м. Києва.

з фотозвітуА тепер стосовно студентської першості. Підйоми і спади – ось так можна охарактеризувати чемпіонат для "Політехніка". Водночас команда показала, що на кожну гру її учасники завжди налаштовуються відповідним чином. І в такому ж ключі вони зіграли всі свої поєдинки. В кінцевому підсумку команда опинилась на 3-му місці чемпіонату. Тому в новому сезоні ми чекаємо від "Політехніка" прогресу як у грі, так і першого місця в турнірній таблиці.

Не можна не згадати перемогу "Політехніка" у чемпіонаті м.Києва серед команд першої ліги, при чому команда достроково стала чемпіоном. Оцінюючи суперників "Політехніка" в цій першості, можна впевнено сказати, що ніхто з них не показав таку організацію гри, фізичну форму, тактичну підготовку, як наша команда.

Кожен гравець виріс у футзалі, в них з'явилася впевненість, стійкість та чітке розуміння того, чого від них чекають. Це не може не радувати вболівальників, колег по команді та  тренера.

Яким ми побачимо "Політехнік" в наступному сезоні? Поки що говорити рано. Футзальний сезон завершився, тож чекайте новин про літній відпочинок команди.

Дякуємо всім, хто підтримував команду протягом сезону!!!

Інф. ФК “Політехнік"

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій