Зустріч з президентом Канадського міжнародного колледжу в Каїрі

31 березня НТУУ «КПІ» відвідав президент і власник Канадського міжнародного колледжу в Каїрі доктор Магді Елькаді (Арабська Республіка Єгипет).

Канадський міжнародний коледж (CIC) – це єдиний в Єгипті навчальний заклад, випускники якого мають змогу, навчаючись за програмами подвійного диплому, отримати водночас єгипетський і канадський дипломи в галузях ділового адміністрування, інформаційних технологій, інженерії та масових комунікаці. Його партнерами є два канадських університети – Університет Оттави (uOttawa) та Університет Кейп-Бретон (CBU). Кампус CIC розташовано в новій частини міської агломерації Каїру – Нью Каїрі.

З гостем зустрілися ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, проректор НТУУ «КПІ» з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, директор Центру міжнародної освіти КПІ професор Володимир Коваль, декан теплоенергетичного факультету професор Євген Письменний, директор навчальних програм Центру професор Борис Циганок, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту міжнародного співробітництва КПІ Андрій Шишолін та інші.

Учасники зустрічі обговорили питання потенційної співпраці в сфері спільної підготовки інженерних кадрів для роботи в галузі ядерної енергетики і домовилися про створення спільної робочої групи для опрацювання питань щодо визначення її напрямів, гармонізації начальних програм, узгодження навчального навантаження тощо.