Десятий чемпіонат України зі скелелазіння серед студентської молоді (вид програми – болдеринг) відбувся 19–21 лютого в м. Кривий Ріг. Помірятися вправністю приїхали 70 найсильніших спортсменів з семи регіонів України – представники 14 вищих навчальних закладів. НТУУ "КПІ" представляли 6 кращих спортсменів у даному виді: капітан збірної Євген Козак (випускник ТЕФ, співробітник департаменту перспективного розвитку), Артем Паукаєв (ФЕЛ), Антон Єжов (ФММ), Юлія Камкова і Марія Захарова (ФБМІ), Микита Страховський (ВПІ).

У результаті напруженої боротьби наші спортсмени посіли почесне перше місце, залишивши позаду найближчих суперників – команди Харківського авіаційного та Харківського політехнічного університетів. В особистому заліку Артем Паукаєв зайняв третє місце. Наша збірна протягом останніх п'яти років займала призові місця на чемпіонатах України, та до чемпіонства не вистачало майстерності. "Зовсім трохи", – казали скелелази. Це "трохи" вдалося подолати завдяки напруженим тренуванням останніх місяців на сучасному скеледромі "Цех".

Спортсмени вдячні його керівництву за теплий прийом та надані можливості для тренувань, а також радять усім охочим відвідати це затишне місце, де можна активно відпочити та випробувати себе.

Студенти КПІ активно долучаються до скелелазіння. У спорткомплексі НТУУ "КПІ" триває будівництво власного скеледрому, де можна займатися під час пар та у вільний час. Ініціатором будівництва став Євген Козак, у роботі беруть участь викладачі секції туризму, зокрема В.А.Михайленко, та співробітники КPIrelax. Ентузіасти висловлюють подяку профкому студентів та профкому співробітників за допомогу у придбанні матеріалів для будівництва. Про перебіг будівництва скеледрому та різну цікаву інформацію про скелелазіння можна знайти в соціальних мережах: КПИскала ВК, КПИскала ФБ.

За інформацією http://relax.kpi.ua

Дата події