2 листопада 2015 р. під головуванням ректора М.З.Згуровського відбулося чергове засідання Вченої ради університету.

Розпочалося воно поздоровленням ювіляра – професора кафедри теплотехніки та енергозбереження к.т.н., професора Сергія Михайловича Константінова.

Далі відбулося вручення почесних грамот на честь 135-річчя Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України працівникам НТУУ "КПІ": М.З.Згуровському , Ю.І.Якименку, М.Ю.Ільченку, Є.М.Письменному, О.С.Яндульському, Л.О.Кєсовій, Г.Б.Варламову та С.П.Денисюку. Вручав почесні грамоти Герой України, голова Громадської ради при Міністерстві палива та енергетики України Семен Ізраїльович Поташник.

Після цього відбулося нагородження почесними грамотами О.Ф.Луговського, М.І.Прокоф'єва та вручення подяк Міністерства освіти і науки України С.В.Войтку та С.А.Найді. Вручав почесні відзнаки М.З.Згуровський.

Основним питанням порядку денного була інформація про підсумки прийому до аспірантури у 2015 р. Доповідав проректор з наукової роботи М.Ю.Ільченко. Він презентував показники державного замовлення на підготовку фахівців в аспірантурі НТУУ "КПІ" за галузями наук та подав зведену таблицю оцінок, отриманих абітурієнтами на вступних іспитах.

Насамкінець було розглянуто конкурсні питання і поточні справи.

А.А.Мельниченко, вчений секретар НТУУ "КПІ"

Дата події