Як відомо, цього року Президент України підписав указ про встановлення  14 жовтня  щорічного державного свята – Дня захисника України. Цього ж дня відзначаються також християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. З нагоди свята в читальному залі №13 Науково-технічної бібліотеки НТУУ "КПІ" Товариство сприяння обороні України (голова ТСОУ Андрій Савчук), профспілкова організація університету (заступник голови профкому Валерій Корсаков) та співробітники бібліотеки провели зустріч зі студентами РТФ і ФЕЛ. До свята було також приурочено виставку тематичних видань, у яких розповідається про захисників нашої рідної землі.

Зустріч відкрила головний бібліотекар НТБ НТУУ "КПІ" Ірина Булах, яка підкреслила велике значення Дня захисника України у справі вшанування героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності нашої країни, сприяння патріотичному духу в суспільстві.

За словами заступника голови ТСОУ НТУУ "КПІ" підполковника запасу Олександра Щербаня, це свято символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України. Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів, тому коло тих, кого ми шануємо як захисників України, включає і їх.

Наприкінці зустрічі Олександр Щербань розповів студентам про заходи, які відбуватимуться в столиці з нагоди Дня захисника України.

Інф. "КП"

Дата події