Зустріч з керуючим директором «ARCH Ventures Partners» Полом Тарком

16 вересня НТУУ «КПІ» відвідав керуючий директор відомої венчурної компанії «ARCH Ventures Partners» (США) Пол Тарк.

У зустрічі з ним узяли участь ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Ярослав Кологривов, керівник Стартап Школи «Sikorsky Challenge» Інна Малюкова, генеральний директор компанії «ILand Management» Володимир Гнат, керуючий партнер венчурного фонду ім. Калініна Богдан Андрєйцев та інші.

Пол Тарк є одним із восьми керуючих директорів венчурної компанії «ARCH Venture Partners» із загальним капіталом у майже 2 мільярди доларів США. Через свої венчурні фонди компанія робить інвестиції у створення і первинний розвиток високотехнологічних компаній, що мають потенціал швидкого зростання і трансформації в успішний бізнес. Це інвестиції у фірми, що виводять на ринок проривні інновації в галузі наук про життя, фізичних наук та інформаційних технологій, і співзасновниками яких є провідні вчені та підприємці. Відтак компанія «ARCH Venture Partners» є одним із визнаних лідерів в успішній комерціалізації технологій, розроблених дослідницькими групами науково-дослідних установ і національних лабораторій.

Про університет, його наукові традиції і пріоритети розвитку розповів гостеві ректор Михайло Згуровський. У подальшій розмові наголос, звісно, робився на інноваційній складовій діяльності НТУУ «КПІ» і, зокрема, на проектах, що реалізуються в середовищі Наукового парку «Київська політехніка», та на роботі інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge». Їх презентацію зробив Ярослав Кологривов, окремо зупинившись на перспективах реалізації проекту «Polyteko Science City». Певна річ, не був забутий і фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» та його учасники. Пол Тарк надзвичайно зацікавився деякими з торішніх проектів-переможців і, загалом, ідеєю проведення такого форуму інноваторів. Тож учасники зустрічі обговорили низку питань щодо налагодження співпраці між компанією «ARCH Ventures Partners» та університетом і Науковим парком, а також можливості її участі у заходах, які організуються в інноваційному середовищі НТУУ «КПІ».