Ви є тут

Візит міністра-радника Посольства Республіки Аргентина в Україні


2015.05.27 Візит міністра-радника Посольства Аргентинської Республіки  в Україні

27 травня 2015 року НТУУ «КПІ» відвідав міністр-радник Посольства Аргентинської Республіки в Україні Герман Домінгес.

Аргентина та Україна підтримують тісні дипломатичні відносини, що сприяє плідному розвитку наших культурних та науково-освітніх зв’язків між двома країнами. Важливим напрямом у цій діяльності є організація дипломатичним представництвом Аргентини різноманітних культурних заходів, метою яких є ознайомлення наших співвітчизників з сучасними творами аргентинської літератури, мистецтва та кінематографу.

Одним із таких заходів стала зустріч міністра-радника Посольства Аргентини зі студентами факультету лінгвістики КПІ. Її модераторами були заступник декана цього факультету Ольга Демиденко та керівник його Міжнародного офісу Світлана Кулезньова. У рамках курсу «Історія зарубіжної літератури» Герман Домінгес прочитав студентам лекцію про літературний спадок відомих аргентинських письменників Ернесто Сабато, Хорхе Луїса Борхеса, Леопольдо Лугонеса, Хуліо Кортасара, Федеріко Андахазі й від імені Посольства передав у дар університету їх книжки в українських перекладах.

З великим зацікавленням учасники зустрічі обговорили з міністром-радником Посольства Аргентини також питання студентських обмінів і можливості налагодження відносин з однолітками в Аргентині.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій