26 травня Науковий парк «Київська політехніка» відвідали перший віце-президент відомого данського інвестиційного фонду «IFU» («Investment Fund for Developing Countries») Петер Швальбе та радник фонду Олексій Пархомчук.

Головний офіс цієї організації міститься в Стокгольмі, крім того, вона має сім регіональних офісів у країнах Азії, Африки та Латинської Америки. За роки роботи фонд накопичив великий досвід у створенні та експлуатації підприємств у районах високого ризику майже 90 країн. Десятки його досвідчених інвестиційних менеджерів консультують данські компанії і співпрацюють по різних проектах приблизно з 200 компаніями інших країн.

Метою візиту представників «IFU» було ознайомлення на місці з проектом інноваційного міста КПІ «Polyteco Science Сity» та реальними можливостями його втілення у життя. Вони оглянули університет, Державний політехнічний музей при КПІ й експозицію його відділу авіації та космонавтики ім.. І.І.Сікорського. Звісно, особливу їх цікавість викликала діяльність Наукового парка «Київська політехніка» та окремі деталі проекту інноваційного міста, а також інформація про створення в його межах власної енергогенеруючої компанії, що забезпечуватиме університет за допомогою відновлюваних джерел енергії. Про них розповіли представникам «IFU» генеральний директор Наукового парка «Київська політехніка» Ярослав Кологривов і віце-президент компанії «Технології природи» (вона реалізує проект зі створення сучасного комплексу теплоенергопостачання університету) Геннадій Чорноволов.

Прощаючись, Петер Швальбе подякував за теплий прийом і вичерпну інформацію та зауважив, що проект «Polyteco Science Сity» для «IFU» є надзвичайно цікавим. Відтак його бізнес-план буде ретельно проаналізовано, і, в разі схвалення, компанія буде готова інвестувати в нього кошти.

На фото: Петер Швальбе у спускному апараті космічного корабля «Восход» у
відділі авіації та космонавтики ім. І.І.Сікорського Державного політехнічного музею при НТУУ "КПІ"

Дата події