Інвестиції

Засідання інвестиційної комісії КПІ

Засідання пройшло під головуванням в. о. ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Юрія Якименка в присутності представників студентського самоврядування: голови профкому студентів КПІ Ігоря Степанюка.

Візит представників японських інвестиційних компаній

6 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація представників інвестиційних структур Японії під керівництвом Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні у 2002-2005 рр., аудитора компанії SDGs Co. Ltd Кішічіро Амае.

П’ятий економічний форум «Україна-Корея» (додано відео)

28 липня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся П’ятий економічний форум «Україна-Корея» «Економічне співробітництво в контексті євроазійської інтеграції».

Візит представників «IFU»

26 травня Науковий парк «Київська політехніка» відвідали перший віце-президент відомого данського інвестиційного фонду «IFU» («Investment Fund for Developing Countries») Петер Швальбе та радник фонду Олексій Пархомчук.

Фахівці з венчурних інвестицій зустрілися зі студентами НТУУ «КПІ»

26 жовтня НТУУ "КПІ" відвідали всесвітньовідомі фахівці з венчурних інвестицій Естер Дайсон і Хосе Марін. Гості ознайомилися з історією та сьогоденням університету, відвідали Центр суперкомп'ютерних обчислень і зустрілися зі студентами, аспірантами, викладачами та працівниками Наукового парку "Київська політехніка". Вони мали прочитати для них лекцію на тему "Інтернет-технології, інновації та венчурні інвестиції", але з самого початку лекція перейшла в живе спілкування.