Друга Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни "Проектування видавничо-поліграфічного виробництва" відбулася 14 травня 2015 р. на базі кафедри репрографії ВПІ.

Метою і завданням дисципліни "Проектування видавничо-поліграфічного виробництва" є навчання майбутнього фахівця умінню обрати і запроектувати найбільш ефективні технологічні процеси, підібрати до них відповідне устаткування та обладнання, забезпечене комп'ютерною технікою і програмами для вирішення конкретних завдань з розроблення й виготовлення різноманітної друкованої та електронної продукції при проектуванні нових і реконструкції діючих виробництв.

Приємно, що до участі у змаганнях долучається все більше учасників з різних регіонів України, найактивнішими є студенти з НТУУ "КПІ", Української академії друкарства, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного економічного університету та ін. 

Програма олімпіади складалася з двох турів: теоретичного (тестові завдання) та практичного (проектування поліграфічного виробу з використанням спеціалізованого програмного забезпечення).

Студентам пропонували виконати макет та спуск смуг для липкої етикетки або візи­тівки; розробити структуру та здійснити макетування електронного видання.

Представлені роботи порадували професійним виконанням. Журі, до якого входили представники поліграфічної галузі і професорсько-викладацького колективу ВПІ, одностайно присудили перше місце Олені Пилипенко – п'ятикурсниці кафедри репрографії ВПІ. Друге місце поділили студентка ВПІ Вікторія Овдієнко та студентка УАД Марія Ткач. Третє місце посіли: Софія Сябро (ХНЕУ), Ігор Чеканов (ХНУРЕ) та Марія Сірик (НТУУ "КПІ"). Переможців нагородили дипломами, а всіх учасників – почесними грамотами та подарунками від спонсорів, зокрема головного редактора журналу "Прінт Плюс" Ігоря Агаркова.

Бажаємо всім учасникам творчих успіхів та нових перемог!

 Катерина Золотухіна

Дата події