Урочисті збори з нагоди відзначення 70-ої річниці Перемоги [додано відео]

7 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 70-ої річниці Великої Перемоги.

Учасники зборів хвилиною мовчання вшанували пам’ять студентів і співробітників КПІ, які не повернулися з полів Другої Світової війни й у наш час загинули в боях на Донбасі.

Серед тих, хто зібрався у Залі засідань Вченої ради університету, – не лише ветерани Другої Світової війни, але й учасники антитерористичної операції, що триває в східних регіонах України, ветерани тилу, діти війни, ветерани Збройних Сил, сьогоднішні захисники Вітчизни. Всі вони, незалежно від віку і стажу роботи, своє життя пов’язали з навчанням і роботою в НТУУ «КПІ». Їх тепло привітали ректор КПІ академік НАН України Михайло Згуровський, ветеран Другої Світової війни, заслужений викладач НТУУ «КПІ», професор Іван Клєтченков, голова профкому університету Віталій Молчанов, голова громадської організації «Ветеран КПІ» університету, ветеран Збройних Сил полковник Юрій Нестеренко, курсант Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» відмінниця навчання Ольга Шейко.

«Дорогі ветерани! Без ваших ратних і трудових подвигів не було б України як держави, – наголосив у своєму вітальному слові Михайло Згуровський. – Ваше життя – це школа виховання молоді, взірець дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Мужність, ставлення до військового і громадянського обов’язку ветеранів-фронтовиків – це високий приклад для наслідування нинішнім поколінням політехніків і захисників Вітчизни… Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона запорука неминучої нашої перемоги сьогодні. Миру, добробуту і благополуччя вам, вашим родинам, усім українцям. Зі святом Перемоги, дорогі ветерани!».

А Іван Іванович Клєтченков не лише поздоровив своїх колег зі святом, але й прочитав щемні рядки власного вірша, присвяченого Великій Перемозі.

Від імені ветеранів курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» поклали квіти до монументу студентам, викладачам і співробітникам Київського політехнічного інституту, які загинули у Великій Вітчизняній війні, та до пам’ятника Героям Небесної сотні.

Насамкінець учасники вокального ансамблю Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ» «Сьоме почуття» (художній керівник Світлана Токар) та його солістка студентка факультету лінгвістики Альона Кільдишова виконали для ветеранів віночок ліричних і патріотичних пісень.

День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70День перемоги 70