Візит делегації Литовської Республіки

24 жовтня НТУУ «КПІ» відвідала велика делегація представників бізнесу, великих підприємств, голів галузевих асоціацій та науковців Литовської Республіки.

Гості зустрілися з керівництвом університету та представниками факультетів. Під час цієї зустрічі проректор КПІ з питань наукової роботи академік НАН України Михайло Ільченко розповів про історію і сьогоднішній день університету та про основні напрями наукових досліджень, які тут проводяться. Про діяльність Наукового парку «Київська політехніка» і, зокрема, про формат і підсумки останнього фестивалю «Sikorsky Challenge 2014» докладно проінформував членів делегації директор Наукового парку з питань інтелектуальної власності Ярослав Кологривов. За ним з презентацією програми «Чиста вода», що реалізується в КПІ, виступив її координатор професор інженерно-хімічного факультету Микола Гомеля. Про роботи в сфері енергетики сталого розвитку розповів доцент Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» Артем Ковальчук; про співпрацю факультету біомедичної інженерії з організаціями Литовської республіки – заступник декана цього факультету доцент Ольга Кисельова. Учасники зустрічі також обговорили можливості налагодження співпраці між КПІ та діловими структурами й навчальними закладами Литви. Йшлося, зокрема, про організацію практики київських політехніків на литовських підприємствах, їх участь у Літніх школах, що організуються литовськими вишами тощо.

Представники ділових кіл Литовської республіки також ознайомилися з університетським кампусом, оглянули алею видатних вчених та інженерів, життя і діяльність яких була пов’язана з університетом, монумент «Новий Прометей», відвідали Державний музей техніки при НТУУ «КПІ» та Науково-технічну бібліотеку.