ТЕФ спортивний

КПІ, без сумніву, є кращим вищим навчальним закладом країни. Тут навчається кмітлива талановита молодь, яка досягає помітних успіхів у навчанні та житті. Дуже приємно, коли вихованці нашого університету стають першими не тільки в науці, але й інших напрямах діяльності. Приміром, у спорті.

Артемій ОрєховПлавання вважається одним з найкрасивіших видів спорту, тож має чимало прихильників серед молоді. У нашому університеті є спортсмени, які виступають на змаганнях високого рівня. Студент теплоенергетичного факультету Артемій Орєхов (гр. ТЯ-12) є майстром спорту України з плавання (тренер – А. Дементьєв). Артемій – багаторазовий призер і переможець чемпіонатів України та міжнародних змагань з плавання, відкритих чемпіонатів Києва та універсіад. Цього року спортсмен став дворазовим призером Київської універсіади. Ці перемоги стали результатом величезного напруження та систематичних тренувань.

Артемій також бере активну участь у житті університету. Він є фіналістом та лауреатом 2-го сезону конкурсу "КПІ має талант". Представляв НТУУ "КПІ" на першому всеукраїнському вокальному конкурсі серед вищих навчальних закладів "Bel Canto", де став фіналістом і ввійшов до двадцятки найсильніших виконавців з усієї країни.

Віктор Бондарьков - тренер О.В.ДьяковаЗначних успіхів наші студенти досягли й у стрільбі з лука. Так, у листопаді 2013 р. у м. Донецьк відбулися всеукраїнські змагання "Кубок Донбасу", в яких взяли участь понад 150 спортсменів. Студент ТЕФ Віктор Бондарьков  (гр.ТР-11) – кандидат у майстри спорту зі стрільби з лука – посів друге місце у складі збірної команди ФСТ "Україна", зустрівшись у фіналі з членами збірної України.

Віктор почав займатися стрільбою з лука в 2011 р. на базі спорткомплексу КПІ і вже через півтора року виконав норматив КМС та ввійшов до складу збірних КПІ й міста Києва. Він не зупиняється на досягнутому і продовжує готуватися до наступних змагань та отримання звання майстра спорту.  Його тренер О.В.Дьякова вже більше десятиріччя готує КМС, МС та МСМК, виховуючи чемпіонів  і переможців не лише в спорті, а й у житті. Девізом Віктора є вислів Конфуція: "Стрільба з лука вчить нас, як треба шукати істину. Коли стрілець промахується, він не звинувачує інших, а шукає причину в самому собі".

Антон СемененкоУ цьому році студент ТЕФ Антон Семененко (гр. ТІ-21) – багаторазовий призер та переможець чемпіонатів України з дзюдо й міжнародних змагань, відкритих чемпіонатів Києва та універсіад з боксу й панкратіону – знову став переможцем Відкритого чемпіонату Києва з панкратіону та призером Третього фестивалю єдиноборств КПІ з боксу. Антон є  кандидатом у майстри спорту України з дзюдо. Його тренер – Д. Запольський.

Як справжні КПІшники, хлопці старанно та успішно навчаються, беруть участь у міжнародних конференціях та наукових зустрічах. Вони стабільно посідають перші місця, а як відомо, стабільність – ознака майстерності. Тож бажаємо їм успіхів у всіх захопленнях.

І.В.Сегеда, доц., заст. декана ТЕФ