Ви є тут

Урочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги


2013.05.07 Урочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги

7 травня в НТУУ «КПІ» відбулося урочисте засідання з нагоди відзначення 68-ої річниці Великої Перемоги.

Учасників Великої Вітчизняної війни - ветеранів Київського політехнічного інституту, які зібралися в залі Вченої ради університету, тепло привітали перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Юрій Якименко, голова профкому співробітників університету Віталій Молчанов, ветеран Великої Вітчизняної війни і багаторічний працівник університету Микола Трихліб, голова громадської організації «Ветеран КПІ» Юрій Нестеренко та курсант Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ», старший солдат Юлія Поправко.

«Вже 68 років минуло з дня Великої Перемоги. Проте з плином часу це свято не втрачає своєї значущості для нашого народу, – наголосив у своєму слові Юрій Якименко. – Щороку 9 травня і ветерани війни, і люди молодших поколінь разом урочисто відзначають дату визволення людства від фашизму і згадують тих, хто віддав за Перемогу своє життя. І ми сьогодні також не лише святкуємо, але й вшановуємо пам’ять усіх загиблих під час Великої Вітчизняної та поминаємо тих 163 студентів, викладачів і співробітників КПІ, які не повернулися з війни…».

Від імені учасників засідання офіцери і курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ» поклали квіти біля монументу загиблим у боях Великій Вітчизняній війні студентам, викладачам і працівникам КПІ.

Завершилися урочистості фотографією на згадку і віночком пісень, які виконали члени вокального колективу «Сьоме почуття» під керівництвом Світлани Токар Центру культури та мистецтв НТУУ «КПІ».

Урочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги в КПІУрочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги в КПІУрочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги в КПІУрочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги в КПІУрочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги в КПІУрочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги в КПІУрочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги в КПІУрочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги в КПІ
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій