ІХ Міжнародна науково-технічна конференція на ФАКС

17 квітня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу ІХ Міжнародна науково-технічна конференція «Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки».

Участь у конференції беруть наукові співробітники, студенти і аспіранти факультету авіаційних і космічних систем НТУУ «КПІ», Національного авіаційного університету, Львівського національного університету ім. І.Франка, Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Державного економіко-технологічного університету транспорту, ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», представники науково-дослідних установ, промислових підприємств, а також дослідники з університетів - партнерів КПІ, у тому числі закордонних.

Конференція розпочалася з пленарного засідання, яке відкрив декан факультету авіаційних і космічних систем НТУУ «КПІ» проф. Олександр Збруцький, та проводитиметься за трьома секціями: «Авіація та космонавтика», «Прилади і системи навігації та керування», «Інформаційні технології».

У програмі конференції – лекції вчених, доповіді учасників та їх обговорення. Усього ж на розгляд організаційного комітету надійшли тези доповідей за більш як 100 темами.

Конференція триватиме до 18 квітня.