Ви є тут

Круглий стіл з питань роззброєння та міжнародної безпеки


2013.04.17 Круглий стіл з питань роззброєння та міжнародної безпеки

В НТУУ «КПІ» розпочалися засідання в рамках Круглого столу «Зброя масового знищення (ЗМЗ) та експертизи подвійного призначення, переорієнтація та попередження». Організаторами Круглого столу виступили Український науково-технологічний центр та офіс ООН з питань роззброєння (UNODA). Метою його проведення є обмін досвідом експертів у галузі програм з нерозповсюдження ЗМЗ та конверсійних програм.

Участь у Круглому столі беруть провідні фахівці з питань роззброєння зі США, Канади, країн Євросоюзу, Іраку, Казахстану та представники ОБСЄ, Всесвітньої організації охорони здоров’я, Організації із заборони хімічної зброї та Комітету 1540, відповідно до резолюції якого усі держави-учасники зобов’язані утримуватися від надання в будь-якій формі сприяння недержавним суб’єктам, які намагаються розробляти, отримувати, володіти, перевозити, передавати або застосовувати ядерну, хімічну або біологічну зброю та засоби її доставки.

На першому засіданні Круглого столу виступили ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Ф.Теффт, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Трой Люлашник, заступник керівника Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Борис Гріньов, голова підрозділу ЗМЗ Офісу ООН з питань роззброєння Габрієла Краатз-Вадсак, директор департаменту міжнародної безпеки та роззброєння Міністерства закордонних справ України Олександр Александрович та інші. Головує на засіданнях виконавчий директор УНТЦ Майкл Айнік.

Заходи у рамках Круглого столу триватимуть 17 і 18 квітня.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій