Візит заступника Міністра оборони та представників промисловості Республіки Казахстан

4 квітня з керівництвом і науковцями НТУУ «КПІ» зустрілися заступник Міністра оборони Республіки Казахстан Сергій Громов та керівники Національної компанії «Казахстан-інжініринг» і одного з найбільших у республіці підприємств – заводу № 811.

Проректор з наукової роботи академік НАН України Михайло Ільченко коротко розповів гостям про напрями наукових досліджень, які проводяться в університеті, та про співпрацю університету з колегами з Казахстану.

«Ми знаємо про високий потенціал української промисловості, знаємо і про здобутки вашої науки та вищої школи. Тому наша увага до НТУУ «КПІ» є цілком закономірною, – наголосив, виступаючи на зустрічі, Сергій Громов. – Нам добре відомі його можливості, тож нас дуже цікавить співпраця з вами, причому як у науковому, так і в освітньому напрямах».

Зустріч носила дуже конкретний характер. Генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Віктор Камаєв та його директор з міжнародних зв’язків Андрій Шишолін зробили докладну, супроводжувану відеофільмами, презентацію цією структури і проектів, які в ній реалізуються нині. Увагу гостей і жваве обговорення викликали проект фахівців теплоенергетичного факультету університету «Газопаротурбинна технологія «Водолій», безпілотні літальні апарати, розроблені на факультеті авіаційних і космічних систем, технології водоочищення та знезараження промислових відходів, запропоновані дослідниками хіміко-технологічного факультету, та інші.

Насамкінець заступник Сергій Громов поспілкувався зі студентами з Республіки Казахстан, які навчаються в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ».