Ви є тут

Перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк став Почесним доктором НТУУ «КПІ» ФАКС


2013.04.01 The first astronaut of independent Ukraine Leonid Kadeniuk gained the degree of Honorary Doctor of Aircraft and Space Systems Faculty of NTUU "KPI"

1 квітня перший космонавт незалежної України Герой України генерал-майор Леонід Костянтинович Каденюк отримав диплом і відзнаки Почесного доктора факультету авіаційних і космічних систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Диплом, мантію, бонет і знак Почесного доктора вручив першому космонавту нашої держави ректор КПІ академік НАН України Михайло Згуровський на засіданні Вченої ради університету.

З КПІ Леонід Каденюк має давні і міцні стосунки. Він неодноразово брав участь у Наукових читаннях у Державному політехнічному музеї при НТУУ «КПІ», є завжди бажаним гостем на заходах, що їх проводять у КПІ Київська Мала академія наук учнівської молоді та Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я», співпрацює зі студентами і викладачами факультету авіаційних і космічних систем. Понад те, як один з чільних фігур космічної галузі України і колишній народний депутат України він неодноразово надавав сприяння університету у вирішенні питань щодо забезпечення підготовки в КПІ фахівців відповідного профілю. Рішення про присудження йому цього звання було прийнято Вченими радами університету і факультету авіаційних і космічних систем.

«Для мене сьогоднішня подія – надзвичайна. Стати Почесним доктором такого університету, як НТУУ «КПІ», – це не лише велика честь, але й велика відповідальність. – наголосив після церемонії вручення йому відзнак Леонід Каденюк. – Тож тепер я відчуваю відповідальність за КПІ й за тих людей, які в ньому навчаються. Мені особливо приємно, що рішення про присудження мені цього звання ухвалила Вчена рада факультету авіаційних і космічних систем. Мені в житті пощастило, я працював і в авіації, і в космонавтиці. Це споріднені галузі. Вони поєднані між собою і стали рідними для мене…».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій