Турнір з волейболу серед ветеранів пам'яті М.Павловського

Щорічний турнір з волейболу серед ветеранів, присвячений пам'яті першого декана ФАКС професора М.А.Павловського, пройшов у спорткомплексі НТУУ "КПІ" 14 березня.

М.А.Павловський (1942–2004) – людина в КПІ легендарна: д.т.н., д.ек.н., завідувач кафедри теоретичної механіки (1978–2004), у 1992 р. – міністр промисловості України, фундатор і перший декан ФАКС (1993–2000), народний депутат України II, III, IV скликань ВР України (1994–2004). Та незважаючи на колосальну зайнятість, Михайло Антонович завжди знаходив час для улюбленої справи – занять волейболом. Його колеги по команді й досі виходять на поле та вважають своїм обов'язком віддати данину пам'яті непересічній особистості – науковцю, громадському діячеві, вчителеві, спортсмену.

У турнірі взяли участь районні та міські команди ветеранів з волейболу, серед них дві – "60+" та "70+" представляли НТУУ "КПІ". У складі команди "60+" грали: А.О.Новацький (ФІОТ), В.С.Герасимчук (ФМФ), М.А.Прокопчук (АТП), О.Ф.Оберемок (ІЕЕ), О.А.Леонець (ПБФ), В.Г.Лещенко, П.А.Мінєєв, С.В.Телима, В.А.Шатохін, капітан команди доц. ТЕФ М.З.Абдулін; команду "70+" очолив проф. ІЕЕ В.А.Єрошенко. Люди поважні, вони як хлопчаки боролися за перемогу на майданчику, зберігши молодечий блиск в очах та любов до справи свого життя.

Команда - 70+На турнірі були присутні дружина М.А.Павловського Людмила Михайлівна та син Андрій Михайлович – народний депутат України. Почесним гостем став В.Т.Іванов – олімпійський чемпіон 1968 р. з волейболу, чемпіон Європи, перший віце-президент Асоціації ветеранів волейболу України. Колись вони з М.А.Павловським змагалися в товариських зустрічах.

Вечір закінчився спогадами. Ветерани багато говорили про необхідність поліпшення уваги до спорту та фізичної культури. Вони краще за інших розуміють, як важливо, щоб нинішнє покоління росло здоровим, тож своїм прикладом пропагують здоровий спосіб життя та спортивне довголіття. Волейбол – один із найпопулярніших видів спорту у ветеранів. Асоціація ветеранів волейболу, як розповів В.Т.Іванов, спрямовує свою діяльність на оздоровлення, підтримання й поліпшення фізичного стану спортсменів, залучення до волейболу всіх верств населення.

Про активне довголіття в житті і науці, традиції університету з ушанування визначних особистостей Київської політехніки говорив М.З.Абдулін. Він запросив усіх охочих долучатися до тренувань волейболістів-ветеранів (понеділок, четвер з 17-30 до 19-00 в ігровому залі спорткомплексу).

Інф. “КП”