1. Порушити перед центральними органами державного управління України питання про відзначення на державному рівні 125-річного ювілею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

2. Здійснити комплекс робіт за програмою стратегічного перспективного розвитку Університету стосовно вдосконалення якості підготовки фахівців відповідно до потреб сучасного ринку праці та суспільства; оновлення навчально-лабораторної бази освітніх підрозділів та інформатизації Університету; забезпечення енергоощадження будівель; упорядкування території та нової паркової зони; завершення виконання інвестиційних проєктів за участі Університету.

3. Завершити низку пріоритетних науково-технічних розроблень для сфери безпеки та оборони країни; підготувати до запуску на навколоземні орбіти два наносупутники; провести низку наукових читань; оприлюднити інформацію про наукові школи університету та їхній внесок у розвиток держави.

4. На основі досвіду організації міжнародної діяльності покращити позиції Університету у світових рейтингах закладів вищої освіти; здійснити утвердження нового позитивного іміджу та авторитету Університету у світі; посилити вплив Університету на формування політики у галузях освіти, науки, інноватики України відповідно до 17 цілей сталого розвитку ООН.

5. Здійснити комплекс заходів з підготовки матеріально-технічної бази й території університету до 125-річного ювілею.

6. Підготувати й опублікувати матеріали про діяльність університету впродовж 125 років, зокрема видання нової ювілейної книги як продовження історичного огляду «КПІ — перше століття». Систематизувати інформаційні матеріали до ювілею Університету та оприлюднити в ЗМІ, Інтернеті в межах проєкту «Відкрита наука».

7. Здійснити медійні проєкти: створити серію історичних відеофільмів про видатних київських політехніків, флешмоб «Колишніх КПІшників не буває» та провести всеукраїнську інформаційну компанію «КПІ — 125».

8. Виготовити різноманітну сувенірну продукцію: пам’ятні медалі, монети, офорти, літографію поштову продукцію тощо.

9. Здійснити низку культурно-мистецьких і музейних заходів за участі хорової капели університету, народного ансамблю танцю «Політехнік», народного драматичного театру-студії студентських творчих колективів тощо.

10. Внести до Офісу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України пропозиції щодо відзначення державними нагородами та присвоєння почесних звань працівникам університету, які досягли значних успіхів у роботі.

11. Провести урочисте засідання, присвячене 125-річчю Університету.

Дата події