Ви є тут

Візит делегації Центру науково-дослідних стратегій Японії


2012.12.11 Візит делегації Центру науково-дослідних стратегій Японії

11 грудня НТУУ «КПІ» відвідала делегація Центру науково-дослідних стратегій у складі професора цього Центру Юкіхідо Хаясі, професора Університету Хоккайдо Ясухіро Юкамацу та другого секретаря економічного відділу Посольства Японії в Україні Кейічі Сасакі. Делегацію супроводжував директор Українсько-Японського центру НТУУ «КПІ» Осаму Мідзутані.

Головною метою візиту японських науковців до України є ознайомлення з науково-технічним потенціалом нашої країни та інформування свого уряду про можливості налагодження з нею широкомасштабної співпраці в науково-технічній царині. Під час бесіди керівник делегації профю ЮюХаясі зазначив, що візит до КПІ – це ще й можливість ознайомитися з досвідом діяльності кращого українського технічного університету і, на його прикладі, організацією вищої освіти в Україні.

Про історію та сьогодення КПІ, розповів гостям проректор НТУУ «КПІ» з міжнародних зв’язків Сергій Сидоренко. Після презентації КПІ учасники зустрічі обмінялися міркуваннями щодо перспектив поглиблення співпраці між КПІ та японськими університетами і, взагалі, між дослідниками Японії та України. Було висловлено думку, що найпотужніший імпульс для широкого розгортання такого партнерства могла б дати міждержавна угода про науково-технічне співробітництво.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій