Ви є тут

У КПІ нагородили переможців національного етапу Європейських інженерних змагань


2012.04.13 Церемонія нагородження переможців національного етапу Європейських інженерних змагань

Рада студентів технічних університетів Європи BEST (Board of European Students of Technology), яка має осередки у 33 європейських країнах, щорічно проводить інженерні змагання. Головна їх мета – надати студентам можливість практичної реалізації власного творчого потенціалу і набутих знань. Завдяки цьому турніру майбутні інженери мають чудову нагоду зустрітися в інтелектуальному двобої зі студентами найкращих технічних університетів Європи та спробувати сили у розв'язанні реальних технічних задач та в менеджменті.

Національний етап Європейських інженерних змагань цього року проходив з 9 по 13 квітня на базі нашого університету. Його організаторами виступили локальна група BEST у Києві, профком студентів НТУУ "КПІ" та ФАКС.  У змаганнях взяли участь переможці регіональних етапів інженерних змагань – команди НТУУ “КПІ”, Національного університету "Львівська політехніка", Вінницького національного технічного  університету та Запорізького національного технічного університету.

Упродовж п'яти днів учасники змагалися у двох категоріях – "Team Design" та "Case Study".

Перша – це командне проектування, тобто розв'язання конкретної технічної задачі та реальне моделювання  конструкцій за допомогою набору наданих організаторами матеріалів та інструментів в обмежений проміжок часу. Друга – вирішення завдання технічного чи економічного характеру і представлення результатів у вигляді стратегічної моделі дій для заданої ситуації.

Змагання в обох категоріях відбувалися одночасно. Завдання були розроблені організаторами та компаніями-партнерами і до початку заходу трималися у таємниці.

Європейські інженерні змаганняУ категорії Team Design перше місце здобула команда НТУУ "КПІ" "Кот Ангенс" (Олександр Боднар, Микита Шилов, Віталій Підойма, Віктор Залюбивськи). У категорії Case Study – команда Запорізького національного технічного університету "Сальвадор" (Олександра Степанова, Євген Карпов, Михайло Кресик, Євген Кадинський). Вони й представлятимуть Україну в місті Загреб (Хорватія) на фінальній частині Європейських інженерних змагань.

13 квітня 2012 року в залі засідань Вченої ради КПІ відбулася церемонія нагородження переможців. Під час церемонії нагородження були продемонстровані в дії конструкції учасників змагань – роботи, які повинні були проїхати по спеціальному треку і повернутися на місце старту.

Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій