Рада студентів технічних університетів Європи BEST (Board of European Students of Technology), яка має осередки у 33 європейських країнах, щорічно проводить інженерні змагання. Головна їх мета – надати студентам можливість практичної реалізації власного творчого потенціалу і набутих знань. Завдяки цьому турніру майбутні інженери мають чудову нагоду зустрітися в інтелектуальному двобої зі студентами найкращих технічних університетів Європи та спробувати сили у розв'язанні реальних технічних задач та в менеджменті.

Національний етап Європейських інженерних змагань цього року проходив з 9 по 13 квітня на базі нашого університету. Його організаторами виступили локальна група BEST у Києві, профком студентів НТУУ "КПІ" та ФАКС.  У змаганнях взяли участь переможці регіональних етапів інженерних змагань – команди НТУУ “КПІ”, Національного університету "Львівська політехніка", Вінницького національного технічного  університету та Запорізького національного технічного університету.

Упродовж п'яти днів учасники змагалися у двох категоріях – "Team Design" та "Case Study".

Перша – це командне проектування, тобто розв'язання конкретної технічної задачі та реальне моделювання  конструкцій за допомогою набору наданих організаторами матеріалів та інструментів в обмежений проміжок часу. Друга – вирішення завдання технічного чи економічного характеру і представлення результатів у вигляді стратегічної моделі дій для заданої ситуації.

Змагання в обох категоріях відбувалися одночасно. Завдання були розроблені організаторами та компаніями-партнерами і до початку заходу трималися у таємниці.

Європейські інженерні змаганняУ категорії Team Design перше місце здобула команда НТУУ "КПІ" "Кот Ангенс" (Олександр Боднар, Микита Шилов, Віталій Підойма, Віктор Залюбивськи). У категорії Case Study – команда Запорізького національного технічного університету "Сальвадор" (Олександра Степанова, Євген Карпов, Михайло Кресик, Євген Кадинський). Вони й представлятимуть Україну в місті Загреб (Хорватія) на фінальній частині Європейських інженерних змагань.

13 квітня 2012 року в залі засідань Вченої ради КПІ відбулася церемонія нагородження переможців. Під час церемонії нагородження були продемонстровані в дії конструкції учасників змагань – роботи, які повинні були проїхати по спеціальному треку і повернутися на місце старту.

Інф. “КП”

Дата події