Ви є тут

НТУУ «КПІ» та компанія «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД» уклали угоду про співпрацю


2012.01.25 НТУУ «КПІ» та компанія «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД» уклали угоду про співпрацю

25 січня Національний технічний університету України «Київський політехнічний інститут» і компанія «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД» підписали рамкову угоду про співпрацю. У зустрічі й церемонії підписання взяли участь з боку «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД» директор компанії Олександр Лепетюк та її комерційний директор Василь Куценко, з боку НТУУ «КПІ» – ректор університету Михайло Згуровський, завідувач кафедри автоматики та управління в технічних системах факультету інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ) університету Сергій Теленик і заступник директора Наукового парку «Київська політехніка» Ярослав Кологривов.

«Дуже важливо, що великий бізнес йде до університетів і розширює співпрацю з науковцями. Так роблять  в усьому світі, й це є свідченням того, що ми рухаємося в правильному напрямку, – підкреслив під час зустрічі ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський. – Співпраця КПІ з компанією «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД» розвивається вже не перший рік, себто сьогодні ми лише формалізуємо наші контакти. Можна сподіватися, що вони вийдуть на новий рівень, бо університет може не лише готувати спеціалістів для роботи у компанії чи галузі, але й активно займатися питаннями інноваційного розвитку».

Тож учасники зустрічі дійшли згоди, що поглиблення співпраці компанії та КПІ здійснюватиметься за кількома напрямами, зокрема, й в інноваційній сфері. Один із них – реалізація певних, цікавих для компанії проектів спільно з Науковим парком «Київська політехніка», який вже має досвід подібної діяльності.

«Нині якість фахівців, які працюють в компаніях чи у фірмах, стає все важливішою складовою успіху на ринках, – зауважив директор компанії «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД» Олександр Лепетюк. – Тому ми й співпрацюємо з НТУУ «КПІ», високий рівень випускників якого є загальновідомим.  Але це ще не все. Сьогодні бізнес-структурам важко самостійно, без залучення сторонніх ресурсів, вирішувати всі питання власного розвитку. Зокрема, забезпечувати його інноваційну складову. Слід звертатися до організацій і спеціалістів, для яких така діяльність є основною. Відтак наші інтереси в цьому питанні збігаються».

 Довідка

Компанія  «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД» входить до складу холдингу «ІНЛАЙН ГРУП» і спеціалізується на наданні комплексу ІТ-послуг. Створена 2006 року, нині є одним з провідних  системних інтеграторів України в галузі найновіших інформаційних технологій. За підсумками національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі 2011» компанія зайняла 6 місце серед компаній за напрямком «Консультування з питань інформатизації».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій