Ви є тут

У КПІ – «Робота для тебе»! [Ярмарок вакансій «Робота для тебе» Осінь 2011]


2011.11.10 Ярмарок вакансій «Робота для тебе» Осінь 2011

Ярмарок вакансій "Робота для тебе", який традиційно двічі на рік збирає в одному місці студентів НТУУ "КПІ" та роботодавців, відбувся 10 листопада у холі 18-го корпусу. У роботі ярмарку взяли участь підприємства та організації, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів: КП СПБ "Арсенал", ПАТ "Київенерго", Cogniance, Inc, Materialise, QATestLab, So, SC adidas Ukraine, Megapolis FX, Ernst & Young, PwC, DataArt, StarWind Software Inc. та інші. Під час ярмарку студенти та випускники НТУУ "КПІ" мали змогу ознайомитися з діяльністю представлених компаній/організацій, дізнатися про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики.

Цього разу бажаючих поспілкуватися з представниками компаній зібралося стільки, що протиснутися до стендів було вельми непросто. Біля столиків DataArt чи Softheme утворювалися справжні коловороти. Перші – за результатами опитування на сьогодні вони є однією з кращих компаній в Україні для працевлаштування студентів – пропонували навчання, практику та працевлаштування для айтішників; другі із задоволенням беруть капеішників для тестування програм (з понад 50 осіб, запрошених до співпраці після попереднього ярмарку, 10 отримали постійну роботу). Юрмилися студенти і біля стенду QATestLab, які пропонували майбутнім тестувальникам програм гнучкий графік роботи та інші зручності, потрібні студентам. Традиційно користувалися увагою представники фірми Melexis, яка має в КПІ спільну лабораторію, 95% її співробітників – студенти та випускники нашого університету. Біля стенду SC adidas Ukraine юрмилися переважно дівчата, адже пропозиції стосувалися роботи в магазинах і на складах компанії.

Вітаючи присутніх з нагоди відкриття ярмарку, проректор з навчально-виховної роботи Г.Б.Варламов побажав її учасникам плідної співпраці та перспектив у майбутньому. Представники компаній у своїх виступах дякували адміністрації НТУУ "КПІ" за можливість спілкуватися з потенційними працівниками та відзначали їх високу фахову підготовку.

Запам'яталася фраза одного із студентів, який піднявшись із товаришами на другий поверх та окинувши поглядом ряди стендів роботодавців, зауважив: і це все для нас. Дійсно, наші студенти відчувають, що на їхні знання та поки що невеликий практичний досвід є попит і є адекватні пропозиції, які дозволять активним і сумлінним "створити себе" – зробити успішну фахову кар'єру.

Н.Вдовенко

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» запрошує всіх бажаючих на Ярмарок вакансій «Робота для тебе» - Осінь 2011, який відбудеться 10 листопада 2011 р. на території університету (корпус №18, хол 2 поверху) з 10.00 по 17.00. На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів, а саме: КП СПБ "Арсенал", ПАТ "Київенерго", Cogniance, Inc, Materialise, QATestLab, Softheme, SC adidas Ukraine, Megapolis FX, Ernst & Young, PwC, DataArt, StarWind Software Inc. та інші.

Під час Ярмарку студенти та випускники НТУУ «КПІ», а також всі бажаючі зможуть ознайомитися з діяльністю представлених компаній/організацій, дізнатися про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики.

Якщо ти шукаєш роботу, набридло постійно шукати її в Інтернеті, хочеш ознайомитись з ринком праці, в тебе є що запропонувати роботодавцям!

Приходь на Ярмарок, роботодавці йдуть до тебе!!!

Вхід вільний!!!

P.S. Компанія Cogniance проводитиме презентацію під назвою «Професійна орієнтація», яка відбудеться о 14.00 в корпусі 18 ауд.305.

На презентації будуть вирішуватися наступні питання:

  • Як побудувати успішну кар'єру в IT:
    • як стати професійним розробником
    • як стати професійним тестером
  • Необхідні знання та навички в IT
    • Як знайти першу роботу

Спікери: Тетяна Лисенко (HR Director),  Сергій Горпінич (Chief Technical Officer), Роман Перімов (Head of QA department), Юрій Прядко (Senior Project Manager).

Приходь! Це корисно! Вхід вільний!

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій