Ви є тут

На захист бази відпочинку «Політехнік»


2011.09.05 Прес-конференція в УНІАН на тему: «Хто забирає землю найбільшого в Україні ВНЗ?»

Керівники профспілкових організацій НТУУ «КПІ» провели 5 вересня в УНІАН прес-конференцію на тему «Хто забирає землю найбільшого в Україні ВНЗ?». У роботі конференції взяли участь Віталій Молчанов – голова профкому співробітників університету, Андрій Гаврушкевич – голова профкому студентів КПІ, адвокат Валерій Буняк та Олександр Яцунь – голова профспілки освітян м.Києва.

В.Молчанов поінформував численних представників ЗМІ про ситуацію, що склалася навколо спортивно-оздоровчого табору «Політехнік», який побудовано в 1967 р. силами інституту на березі Київського моря, і де щороку відпочивають та оздоровлюються кілька тисяч студентів, співробітників і членів їх сімей. Рейдерські зазіхання представників прокуратури Вишгородського району на територію бази викликали занепокоєння та протест студентів і працівників університету. Під зверненнями до Генерального прокурора, Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністра, Міносвіти було зібрано 13 тис. підписів, але жодної дієвої реакції на них політехніки не отримали. Тож напередодні другого судового засідання (рішення першого трактується на користь університету) профспілкові очільники звернулись до представників ЗМІ з проханням взяти під свій контроль перебіг подій. Адже правій стороні немає чого приховувати, за зачиненими дверима кояться лише темні справи.

А.Гаврушкевич розповів про численні студентські заходи (університетські та міські), що проводяться на території бази, В.Буняк продемонстрував та прокоментував документи, які засвідчують право КПІ користуватися ділянкою землі (лісу), наданою ще в 1966 р. О.Яцунь підтримав звернення політехніків та їх намагання привернути увагу громадськості до неправових дій і порушення чинного законодавства прокуратурою Вишгородського р-ну.

Інф. «КП»

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій