Її відкрито 16 червня на факультеті інформатики і обчислювальної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Це вже четверта навчально-наукова лабораторія, яку обладнала в стінах Київської політехніки компанія «ЕPAM Systems» – одиа з найбільших у Східній та Центральній Європі компаній – розробників проектного програмного забезпечення і постачальників послуг з ІТ-консалтингу. Перші три працюють на теплоенергетичному факультеті, факультеті прикладної математики та в Інституті прикладного системного аналізу університету. Основною метою відкриття цих лабораторій є створення сприятливих  умов для навчального процесу і наукової роботи – проведення  семинарів та лабораторних робіт у рамках навчальних програм для студентів та розв’язання реальних задач за тематикою досліджень університету.

Досвід проектної роботи на обладнанні від провідних виробників сучасних інформаційних систем дозволить випускникам КПІ успішно вибудовувати професійну кар’єру та інтегруватися в професійне середовище (у тому числі і в компанії «ЕPAM Systems»), а аспірантам і працівникам університету – досягати високих результатів у реалізації відповідних дослідницьких програм.

У церемонії відкриття лабораторії з боку «EPAM Systems» взяли участь керівник представництва компанії в Україні Юрій Антонюк, директор освітніх програм компанії Олександр Орехов та інші; з боку НТУУ «КПІ» перший проректор академік НАН України, професор Юрій Якименко, декан факультету інформатики і обчислювальної техніки, професор Олександр Павлов, викладачі та студенти.

«Рішення про стратегічне партнерство з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» є свідомим вибором нашої компанії. Ми розуміли, що лише такий великий і динамічний у розвитку навчальний заклад, як НТУУ «КПІ» має змогу розв’язати дві важко поєднувані задачі: забезпечити і кількість, і якість підготовки фахівців,  – наголосив Юрій Антонюк. – Також я маю відзначити, що програма співпраці, яку ми запропонували університету, ставить високі вимоги до викладачів, які проводять заняття. Тут ми таких викладачів знайшли».

Довідкова інформація

Компанія EPAM Systems (EPAM) – один із лідерів в галузі консалтингу та розробки програмного забезпечення в Центральній та Східній Європі. Заснована 1993 року. Має 29 офісів у 9 країнах світу, 21 центр розробок у країнах СНД. Персонал компанії налічує понад 4500 фахівців. Розробила більш як 2000 проектів для Global 500. Займається розробкою програмного забезпечення для таких галузей, як авіаперевезення, автоперевезення, фінанси і банки, інвестиційний бізнес, страхування та інших.

Її буде відкрито 16 червня на факультеті інформатики і обчислювальної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Це вже четверта навчально-наукова лабораторія, яку обладнала в стінах Київської політехніки компанія «ЕPAM Systems» – одна з найбільших у Східній та Центральній Європі компаній - розробників проектного програмного забезпечення і постачальників послуг з ІТ-консалтингу. Перші три працюють на теплоенергетичному факультеті, факультеті прикладної математики та в Інституті прикладного системного аналізу університету. Основною метою відкриття цих лабораторій є створення сприятливих  умов для навчального процесу і наукової роботи – проведення  семінарів та лабораторних робіт у рамках навчальних програм для студентів та розв’язання реальних задач за тематикою досліджень університету. Досвід проектної роботи на обладнанні від провідних виробників сучасних інформаційних систем дозволить випускникам КПІ успішно вибудовувати професійну кар’єру та інтегруватися в професійне середовище (у тому числі і в компанії «ЕPAM Systems»), а аспірантам і працівникам університету – досягати високих результатів у реалізації відповідних дослідницьких програм.

У церемонії відкриття лабораторії з боку «EPAM Systems» візьмуть участь керівник представництва компанії в Україні Юрій Антонюк, директор освітніх програм компанії Олександр Орехов та інші; з боку НТУУ «КПІ» – ректор університету, академік НАН України, професор Михайло Згуровський, перший проректор – академік НАН України, професор Юрій Якименко, декани факультетів, викладачі, студенти.

Запрошуються представники ЗМІ.

Відкриття 16  червня 2011 року об 11.00.

Місце проведення: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», вул. Політехнічна, корпус №18, аудиторія 523.

Довідкова інформація

Компанія EPAM Systems (EPAM) – один із лідерів в галузі консалтингу та розробки програмного забезпечення в Центральній та Східній Європі. Заснована 1993 року. Має 29 офісів у 9 країнах світу, 21 центр розробок у країнах СНД. Персонал компанії налічує понад 4500 фахівців. Розробила більш як 2000 проектів для  Global 500. Займається розробкою програмного забезпечення для таких галузей, як авіаперевезення, автоперевезення, фінанси і банки, інвестиційний бізнес, страхування та інших.

 

Контакти:

Тетяна Анатоліївна Маторина

тел\факс (044)454-96-42,

e-mail: t.mona@kpi.ua

Дата події