Візит аргентинської делегації

Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентини в Україні п. Ліла Ролдан Васкес де Мун та перший секретар Посольства Аргентинської Республіки в Україні п. Крістіан Ніколас Соколовські 12 листопада відвідали Київську політехніку. Вони зустрілися з керівниками університету, ознайомилися з історією та сьогоденням НТУУ “КПІ”, мали екскурсію територією університету.

Були обговорені питання участі НТУУ “КПІ” у виконанні міжурядової угоди щодо науково-технічного співробітництва в галузі космічної та ядерної техніки, співпраці нашого університету з аргентинськими колегами тощо. Пані посол передала інформаційно-довідкові матеріали про свою країну та можливості навчатися і працювати тут. Вони будуть доступні на сайті департаменту навчально-виховної роботи та в НТБ.

У зустрічі також взяли участь: В. Кузьмук – співробітник Посольства Аргентинської Республіки в Україні, Ю. Гладуш – представник МЗС України; від Київської політехніки – Ю.І. Якименко – перший проректор, С.І. Сидоренко – проректор з міжнародних зв'язків, Є. Поліщук - начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності та ін.