Візит делегації Сеульського університету (Республіка Корея)

14 жовтня 2009 року НТУУ “КПІ” відвідала делегація Сеульського університету (Республіка Корея) на чолі з першим проректором паном Б’юн-Чул Кім.

Делегація мала зустріч з керівниками університету, в якій взяли участь: Ю.І.Якименко – перший проректор, Г.Б.Варламов – проректор з навчально-виховної роботи, Б.А.Циганок – начальник управління міжнародних зв’язків, Н.С.Саєнко – декан ФЛ, В.Б.Максименко – декан ММІФ, проф. Ю.В.Каракай – завідувач кафедри менеджменту, народний депутат України; Т.В.Ковалюк – директор Українсько-корейського центру (УКЦ) та ін.

Ю.І.Якименко провів презентацію НТУУ “КПІ” та поінформував гостей про початок діяльності УКЦ і реалізацію програми подвійного диплома з Корейським інститутом науки та технологій (Korea Institute of Science and Technology).

У ході зустрічі було обговорено широке коло питань майбутньої співпраці між НТУУ “КПІ” й Сеульським університетом та визначено найближчі її напрями, а саме: обмін студентами за магістерськими програмами, участь корейських представників у проведенні літньої школи в НТУУ “КПІ” та предметних олімпіадах; науковий обмін через Науковий парк “Київська політехніка” тощо.

На закінчення сторони ще раз підтвердили свою зацікавленість у двосторонньому співробітництві. Зокрема, діяльність УКЦ має стати пілотним проектом для міждержавної співпраці з передачі корейського досвіду і знань у галузі сучасних інформаційних технологій студентам і аспірантам НТУУ “КПІ”, розширення співпраці науково-освітніх сфер України та Кореї шляхом розробки навчальних програм і навчальних матеріалів та ін.

Інф “КП”