З 7 до 12 квітня в КПІ пройшла соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою прилеглих територій. ЇЇ мета покращення благоустрою території НТУУ «КПІ» та виховання відповідального ставлення студентської молоді до навколишнього середовища. Захід щорічний і присвячений Дню довкілля.

День довкілля проводиться в Україні щороку в третю суботу квітня. Як і загальносвітовий День навколишнього середовища або День довкілля (WED), він є кульмінацією багатьох заходів, спрямованих на позитивні екологічні зміни. Їх метою є залучення громади до поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, поширення екологічних знань і багато іншого.

Цей день - гарний привід зібралися разом, щоб забезпечити чистіше, зеленіше і яскравіше оточення для себе та майбутніх поколінь або просто зробити Парк КПІ ще кращим.

День довкілляВсесвітнє святкування Дня довкілля почалося в 1972 році (відповідно до постанови Генеральної Асамблеєї Органiзацiї Об'єднаних Нацiй на відзначення вiдкриття Стокгольмської Конференцiї по людському довкiллю). Його задача - звернути увагу світової громадськості на проблеми навколишнього середовища. ООН закликає до дії - організувати очищення околиць, відмовитися від використання пластикових пакетів і закликати зробити те ж саме інших, посадити дерево або ще краще - організувати колективну посадку дерев, ходити на роботу... Можливості нескінченні.

UNEP - Програма Організації Об'єднаних Націй з навколишнього середовища збирає цікаві пропозиції про те, що можна зробити для розвитку Дня довкілля і розміщує інформацію на спеціальному ресурсі - http://www.unep.org/wed/about/.

Дата події