Адреса: вул. Борщагівська 144
тел/факс: 204-90-21
e-mail: srstudmistechka[at]gmail.com

Студентська Рада студмістечка заснована з метою покращення умов проживання в гуртожитках. Важлива частина діяльності - представництво студентів на комісіях та відстоювання їх прав, організація культурно-масових, спортивних і інтелектуально-розважальних заходів.

Для поліпшення житлово-побутових умов у гуртожитках щороку формуються будівельні загони, які влітку приводять до ладу холи, навчальні кімнати та спортивні зали. СРС вирішує організаційні питання та координує їхню роботу. Протягом навчального року ці питання вирішує Житлово-побутовий відділ. Контроль за санітарним станом у гуртожитках здійснює Санітарний відділ. Пошуком партнерів для заходів, які організовує СРС займається відділ Зовнішніх зв’язків, а висвітленням новин та подій у Студмістечку – Інформаційний відділ.

Студрада студмістечка проводить традиційні огляди-конкурси: “Краща кімната гуртожитку”, “Краща кімната студмістечка”, “Краще новорічне оформлення гуртожитків”, “Кращий гуртожиток студмістечка”. Слідкує за спортивними майданчиками та комплектацією спортивних і робочих кімнат у гуртожитках.