Кафедра теорії, практики та перекладу французької мови (КТППФМ), ФЛ

Кафедра теорії, практики та перекладу французької мови (КТППФМ), Факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 7, пр-т. Перемоги, 37к, к.632А, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 83 58,
Електронна пошта: ktppfm(at)ukr.net
Сайт:

Кафедра протягом усього часу свого існування готує висококваліфікованих викладачів французької мови (друга мова - англійська). Широкий спектр спеціальних дисциплін, що викладаються дає змогу студентам опанувати не лише французьку мову, а й стати майстерними перекладачами різних видів літератури, ознайомитись з особливостями усного та письмового перекладу. Високий рівень підготовки дає можливість випускникам працювати у різних престижних установах та фірмах Києва та всієї України.

Завідувач кафедри, Полюк Ірина Станіславівна, сумлінно дбає про високий рівень підготовки студентів. Усі викладачі постійно підвищують свою кваліфікацію, стежать за змінами у лексичному, фонетичному складі мови.

Студенти кафедри ТПП французької мови мають унікальну можливість працювати з оригінальними підручниками, які надійшли до університету за даною програмою. На кафедрі створено методичний кабінет, укомплектований необхідною навчальною та художньою літературою, відео- та аудіоматеріалами.

Також на кафедрі викладається іспанська мова для студентів технічних факультетів та іспанська мова (друга) для студентів ФММ .