BEST – загальноєвропейська студентська організація, локальні групи якої діють у 80 університетах більш ніж 30 країнах Європи. BEST – неприбуткова, неполітична та нерелігійна організація, офіційною мовою якої є англійська. BEST працює для того, щоб збагачувати бачення студентів та робити їх відкритішими до європейської культури. Студенти з багатьох країн отримують можливість співпраці та обміну знань в різних галузях науки, утворюючи таким чином розгалужену систему міжнародних зв’язків. Краще розуміння інших культур допомагає створити найбільш сприятливий клімат для спільної роботи на міжнародному рівні.

Принциповим щодо BEST є правило про те, що всі академічні заходи організовуються безкоштовно для учасників. Причиною цього стало бажання надати можливість участі для всіх, незалежно від національності та економічної ситуації. Таким чином, BEST зробила великий крок у подоланні відстані між східною на західною Європою. Також разом з іншими науковими організаціями BEST приймає участь в загальноєвропейських освітянських проектах за підтримки Європейської Комісії.

Ще одним важливим проектом BEST є BEST Career Centre, що дав початок віртуальному ринку праці. Його метою є зміцнення співпраці між студентами та корпораціями на європейському рівні.