На початку року колектив кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв інженерно-хімічного факультету привітав з 70-річчям провідного інженера Ніну Анатоліївну Волгіну. Велика трудівниця, людина щедрої душі і доброї вдачі – вона сприяє створенню неповторного творчого мікроклімату кафедри.

Після закінчення школи Ніна Анатоліївна розпочала доросле життя: вдень працювала в тоді ще Київському політехнічному інституті, а вечорами навчалася на факультеті хімічного машинобудування (кафедра машин та апаратів хімічних виробництв). Після успішного закінчення навчання завідувач кафедри професор Й.І.Чорнобильський запросив її на роботу з умовою продовжити навчання в аспірантурі. І молодий інженер перейшла в лабораторію тоді ще асистента В.М.Марчевського. Робота молодого вченого – це не лише проведення численних експериментів та ознайомлення з десятками публікацій у бібліотеці, а й впровадження результатів у виробництво. Тому географію Ніна Анатоліївна вивчала у поїздках по неосяжних просторах колись великої країни. Відрядження багаті на несподіванки. Приміром, у далеке Кемерово (сьогодні це РФ) довелося їхати напередодні Нового року, щоб встигнути підписати акти про виконану роботу.

Протягом багатьох років Н.А.Волгіна працює провідним інженером та матеріально відповідальною кафедри МАХНВ, вирізняючись старанністю, наполегливістю, цілеспрямованістю та надійністю в роботі. Окрім того, є беззмінним секретарем державної екзаменаційної комісії кафедри. За час роботи показала себе досвідченим, висококваліфікованим фахівцем, зробила вагомий внесок у забезпечення безперебійної роботи навчального процесу. Ніна Анатоліївна користується заслуженим авторитетом і повагою серед студентів та співробітників.

Нещодавно Н.А.Волгіна за  сумлінне ставлення до своїх обов'язків та багаторічну працю на теренах КПІ ім. Ігоря Сікорського рішенням Вченої ради Національного технічного університету України "Київський  політехнічний  інститут  імені  Ігоря Сікорського" удостоєна почесного звання "Заслужений працівник КПІ ім.  Ігоря Сікорського".

Зичимо колезі і наставнику оптимізму, творчого натхнення і ще на роки залишатися в колективі кафедри. З вами комфортно і приємно працювати.

Колектив кафедри МАХНВ