30 травня світ побачив черговий академічний рейтинг університетів України III, IV рівнів акредитації «ТОП-200 УКРАЇНА» 2014 року.

Перше місце у ньому поділили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» і Київський національний університет ім. Т.Шевченко.

Рішення команди проекту «ТОП_200 Україна» щодо присудження першого місця одразу двом провідним українським вишам ухвалено з огляду на те, що вони мають дуже близькі значення інтегральних показників (Iз) і значно відірвалися від групи інших університетів.

Це вже восьмий випуск рейтингу. Його методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів, яка передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв. У використовуваній методиці діяльність вишів оцінюється за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертного оцінювання якості підготовки випускників вишів представниками роботодавців і академічного співтовариства (15%), а також із використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%). Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання.

За інф. сайту ЄвроОсвіта
(http://www.euroosvita.net)

Дата події