Концерт японського піаніста-віртуоза ТЕМПЕЙ НАКАМУРА

1 грудня, у перший день зими, у рамках Року Японії в Україні у Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов концерт неперевершеного піаніста-віртуоза та композитора Темпей Накамура, організований Українсько-Японським центром КПІ ім. Ігоря Сікорського за сприяння Посольства Японії в Україні. Концерт вітальним словом відкрив проректор Університету Петро Олексійович Киричок.

Близько 600 шанувальників фортепіанної музики зібралися послухати мелодії у виконанні знаного у світі піаніста, який у своїй творчості майстерно поєднує такі музичні стилі як джаз, класика та рок. Сам артист жартома називає стиль, у якому працює, «східний романтизм».

Музикант тішив численних глядачів віртуозним виконанням та малював кольорові картини в уявах присутніх своїми розповідями про те, що його надихало та спонукало до створення кожного з музичних фрагментів.

На завершення концерту піаніст заграв мелодію, звучання якої полонило серця глядачів з перших нот – у талановитому, хоча і незвичному аранжуванні японського піаніста публіка впізнала відому українську пісню «Ніч яка місячна». Не дочекавшись останніх нот, зала вибухнула аплодисментами. Артист, у свою чергу, подарував вдячним слухачам ще декілька композицій.

«Здавалося, що у нього більше ніж 2 руки», «Його музикає долинає до самого серця» - ділилися своїми враженнями захоплені відвідувачі концерту.

Київський виступ став фінальним у цьогорічному європейському турне виконавця. Крім столиці, під час свого туру артист дав концерти у Дніпрі та Вінниці, близьких до зони АТО Бахмуті та Сєвєродонецьку, де його зустрічали сотні закоханих у його музику українців.

«Я хочу подорожувати світом, як птах, використовуючи мої крила - рояль» - сказав артист перед останньою композицією концерту – «Фенікс» – і пообіцяв повернутись на радість українським поціновувачам його творчості.

Інф. УЯЦ

[01.12.2017 | 17:30] Концерт японського піаніста-віртуоза ТЕМПЕЙ НАКАМУРА

В рамках Року Японії в Україні Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на концерт неперевершеного японського піаніста-віртуоза ТЕМПЕЙ НАКАМУРА (01.12.2017 р., 17:30, Центр культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського (просп. Перемоги, 37)

1 грудня о 17:30 у Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського (просп. Перемоги, 37) відбудеться концерт відомого у Японії та за її межами піаніста-віртуоза ТЕМПЕЙ НАКАМУРА (Вхід вільний).

Творчість піаніста є дуже індивідуальною і поєднує в собі джаз, прогресивну рок музику, класику та інші жанри. Концерт відбудеться в рамках великого європейського турне артиста, під час якого він вже дав концерти у Франції, Бельгії, Німеччині та інших європейських країнах.

Київський концерт буде особливим не тільки тому, що проходитиме у рамках Року Японії в Україні, а й тому, що стане останнім у європейському турне артиста цього року.

Впевнені, такий перший день зими важко буде забути!

Захід проходитиме за підтримки Посольства Японії в Україні.

Youtube канал виконавця: https://www.youtube.com/channel/UCl2bV_pWkg9rjH4EKp8hslA
Сайт Темпей Накамура: http://tempei.com/

Контактна інформація:
Анна Логвиненко, Вікторія Мирончук
Тел.: (044) 204-81-66 / E-mail: uajc@kpi.ua

Про виконавця:

Темпей Накамура народився у місті Кобе. Він почав займатися музикою в 5 років, але покинув у підлітковому віці. Коли Темпею було 14, Великий землетрус Ханшін зруйнував його будинок, тому він іде з дому, щоб присвятити своє життя відновленню територій, які зруйнував землетрус. У 17 років він зрозумів, що його призначенням є музика і вирішив змінити своє життя. Спочатку майбутній композитор навчався в музичній академії, згодом вступив до Університету мистецтв в місті Осака, у 2006 році він їде на навчання до Нью-Йорку.

У червні 2008 року звукозаписуюча компанія EMI Music Japan випускає його перший сольний альбом "TEMPEIZM" (Темпеїзм), в листопаді 2009 року - другий альбом "TSUBASA" (Крила). У 2010 році Темпей Накамура дає сольний концерт у Карнегі Хол в Нью-Йорку і того ж року вирушає в тур по Європі, що згодом стане щорічною традицією.
Після Великого східно-японського землетрусу у 2011 році артист дарує постраждалим територіям рояль, та починає приїжджати туди з концертами регулярно.

У даний час Темпей Накамура живе та працює і у Токіо, і у Нью-Йорку, виступає із сольними концертами і продовжує творити музику під час подорожей по всьому світу.