Театр танцю «АРТ-БАЛЕТ» запрошує усіх охочих на репетиції

Перший у Києві студентський модерн-балет розпочинає новий театральний сезон і запрошує на репетиції всіх студентів, які цікавляться мистецтвом танцю!

«АРТ-БАЛЕТ» часто виступає на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Народний ансамбль танцю «Політехнік» знову на вершині п’єдесталу

Колектив виборов гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Кубок Києва». Політехніки виступали з народними й стилізованими хореографічними номерами. Художній керівник і головний балетмейстер ансамблю Уляна Бойченко переконана: високих результатів допомагає досягти любов до своєї справи.

"Політехнік" танцює у Польщі

Наприкінці червня – на початку липня Народний ансамбль народного танцю "Політехнік"  КПІ ім. Ігоря Сікорського з тріумфом гастролював Польщею. Танцюристи взяли участь у трьох міжнародних фестивалях.

Танець довжиною в життя. До 70-річчя Народного ансамблю народного танцю "Політехнік"

У далекому 1946 році в Київському політехнічному інституті було засновано танцювальний гурток. Першим художнім керівником його був балетмейстер Захаров, першим концертмейстером – Литвинов.

Танцює ансамбль "Політехнік"

Народний ансамбль народного танцю "Політехнік" у цьому році розгорнув бурхливу концертну діяльність. Улітку танцювальною програмою "З Україною в серці" самодіяльні митці підкорювали Європу.

Танцювальний конкурс з хіп-хопу

25 травня на базі Центру консолідації студентів уперше в НТУУ «КПІ» пройшов танцювальний конкурс з хіп-хопу «Hype Dance Battle». У конкурсі взяли участь студенти «КПІ» та учасники з різних міст України.

Звітний концерт колективів художньої самодіяльності [25.05.11]

У Центрі культури та мистецтв "НТУУ КПІ" працює близько двох десятків колективів художньої самодіяльності – музичних, співочих, танцювальних. Протягом року кожний з них живе своїм життям – репетиції, концерти, конкурси.

Підписка на Танці