Право

Хто пише дивакуваті закони? Яким є навчання на спеціальності 081 Право в КПІ? Ілля Лаушкін, 1 курс магістратури ФСП. CAMPUS

⚖️ Для чого в КПІ відкрили залу судових засідань? 🗞Якої якості юридична освіта в столичній політехніці? 📚Що вчать правники в технічному ЗВО? 🖇 Наскільки близький навчальний план з роботою в юриспруденції? 👩🏻‍🎓 Ким врешті стають випускники ФСП? 🤸🏻‍♂️ Що робить навчання веселим?

Факультет соціології і права: «Чекаю на тебе в КПІ»

Якщо ти бажаєш брати активну участь у міжнародних соціальних проєктах, в публічному управлінні, вміти аналізувати проблеми, набути юридичного фаху — обирай факультет соціології і права.

Хочеш творити наше майбутнє власноруч? Це можливо!

❤️ Чекаємо на тебе в КПІ!

Факультет соціології і права: «Чекаю на тебе в КПІ»

Якщо ти хочеш стати високоосвіченим юристом, працювати в державному чи бізнес-секторі, в IT-сфері, прагнеш бути лідером — обирай факультет соціології і права.

Хочеш творити наше майбутнє власноруч? Це можливо!

❤️ Чекаємо на тебе в КПІ!

VII науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави»

У КПІ ім. Ігоря Сікорського 18–19 травня 2017 року пройшла VII науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави».

Візит головного адвоката Демократичної партії США Раві Батра

10 лютого НТУУ «КПІ» відвідали керівник адвокатської контори, головний адвокат Демократичної партії США Раві Батра, колишній постійний представник України в ООН, Надзвичайний та Повноважний Посол України Юрій Сергеєв і представник Фонду науково-технічного розвитку України Михайло Гойхман.

Координатор юридичної клініки КПІ

Факультет соціології і права може по праву пишатися своїми випускниками та кращими студентами, які навчаються нині. Зокрема, іменними стипендіатами.